Мунтян: Санаторій "Брусниця" буде не гіршим, ніж санаторно-лікувальні комплекси Карпат

Пошуки інвестора для відновлення санаторію «Брусниця» тривали близько 5-ти років
З 2013 по 2018 рік тривали пошуки інвестора для відновлення санаторію "Брусниця" за кордоном, в межах України і області. Про це розповів голова Чернівецької обласної Ради Іван Мунтян в програмі "Діалоги" на телеканалі "Чернівецький Промінь".
В 2013 році була компанія, яка погодилася інвестувати Брусницю, однак незабаром вони зрозуміли, що це є не вигідним економічно, тому відмовилися від подальшої співпраці.
І вже з 2015 року до 2018 року Іван Мунтян особисто займався пошуком інвестора. Коли наприкінці 2018 року вдалося знайти компанію, яка погодилася на всі умови, які запропонувала обласна рада, тоді й почали виникати проблеми. Голова обласної ради говорить, що з’явилися люди, які хотіли взяти санаторій без будь-яких умов, цим самим роз’яснює нещодавні пошуки НАБУ в кабінетах обласної ради.
За весь цей період я особисто займався пошуком інвестора на різних нарадах та форумах, як Європи так і України. Ті умови, які були виставлені на конкурсі в 2015 році багатьох не влаштували. Була дотримана вся процедура згідно закону. У нас в області знайшловся підприємець, який має подібні готельні комплекси, і якого влаштували ті умови, які запропонувала обласна рада. В цей момент з’явилися люди, які хотіли взяти санаторій без будь-яких умов.

Тепер Іван Мунтян хвилюється, щоб зведення рахунків з ним певних осіб не злякали інвестора. І запевняє, що й надалі намагатиметься зробити все для того, щоб незабаром санаторний комплекс почав функціонувати в хороших умовах.

Ми маємо можливості побудувати в області санаторій, не гірше санаторно-курортних комплексів Карпат.

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/11/09/muntian-sanatorii-brusnytsia-bude-ne-hirshym-nizh-sanatorno-likuvalni-kompleksy-karpat.html” Об этом сообщает kompromatu.com со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя