Справжня гола правда! Модель-австралійка "вбила" своїм платтям усіх! (ФОТО)

Відверте біле плаття австралійської моделі не приховувало нічого

Популярна в "Інстаграмі" модель, на яку підписано понад 10 млн осіб, представила нову колекцію своєї лінії одягу на Тижні моди в Нью-Йорку.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Слідом за цим 25-річна Теммі Хемброу показала свого фаворита серед нарядів, тільки що надійшли в продаж. Дівчина приміряла гранично відверте біле плаття, під яке не стала надягати нижню білизну. Втім, воно тут і не передбачалося.
Не всім передплатникам Теммі сподобався настільки вульгарний наряд. Адже розрізи настільки глибокі, що одне зайве рух може оголити набагато більше, ніж хотілося б. Однак деяким користувачам і таке припало до смаку — знімок набрав близько 400 тисяч лайків.
Теммі, яка встигає виховувати двох дітей, в минулому році представила свою лінію купальників, яка теж дещо збентежила покупців. Мабуть, уявлення про повсякденне і пляжному одязі у дівчини кілька невірні. Через що вона постійно потрапляє під шквал критики.


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/spravzhnya-gola-pravda-model-avstraliyka-vbyla-svoyim-plattyam-usih-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя